Tester JavaScript, C#, C++ – OBJ177

Nabídka již není aktuální.

Požadavky:

    • znalost jazyka JavaScript, C#, C++ nebo JAVA
    • čtení a psaní kódu aspoň z jednoho jazyku
    • zkušenosti s programováním webu
    • mírně pokročilá znalost angličtiny (technická)
    • samostatnost, pečlivost a svědomitost
    • chuť se učit novým věcem
    • hledáme seniora i juniora

Pracovní náplň:

    • analýza požadavků procesů a potřeb
    • návrh schematických diagramů částí informačních systémů a jejich celků
    • zpracování datových struktur, nadefinovaných rozhraní a důležitých výkonnostních testů
    • vedení technické dokumentace
    • automatizované testování webových aplikací

Nabízíme:

    • a 14. plat v rámci podílu na zisku
    • velmi různorodou a zajímavou práci
    • klouzavá pracovní doba
    • zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu
    • firemní vzdělávání (angličtina, španělština….)
    • Pracoviště Praha

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

3.9.2017