Žirafa.cz s.r.o.

Žirafa.cz s.r.o.

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. 
Náš zkušený tým personalistů je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Nasloucháme pozorně Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. 
Máme působnost po celé České republice a na našich stránkách najdete aktuální nabídky volných pracovních míst od významných a osvědčených zaměstnavatelů.
Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa.cz se začne rozhlížet kolem Vás.

V současnosti personální agentura Žirafa.cz zastupuje desítky výrobních a obchodních společností, pro které zajišťuje nábor zaměstnanců do všech pracovních odvětví včetně jednotlivých specializací.

Fotogalerie

Benefity

Okolí

Kde nás najdete?

Karla Engliše 3201/6
15000 Praha 5

http://www.zirafa.cz/

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */