ODBORNÝ OŠETŘOVATEL - Německo - Pforzheim - ihned!

Pro našeho klienta, významného provozovatele domů s pečovatelskou službou v regionu PFORZHEIM u Stuttgartu, hledáme  odborného ošetřovatele (m/ž) do zaměstnaneckého poměru - v rámci zprostředkování práce nebo v rámci tzv. Zeitarbeit.

V rámci Zeitarbeit jste zaměstnancem personální agentury a práci vykonáváte v daném zařízení.

NÁSTUPNÍ PRÉMIE 500 EURO!

Náplň práce:

    • zčinnosti odpovídající Vaší kvalifikaci jako odborného ošetřovatele
    • doprovázení pacientů při běžných denních aktivitách
    • pomoc při mobilizaci a aktivaci pacientů
    • dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
    • provádění přípravných a úklidových prací typických pro tento obor

Očekáváme:

    • minimálně tříleté vzdělání v oboru ošetřovatel (m/ž) nebo srovnatelné vzdělání v oblasti zdravotnictví - vzdělání musí být uznáno v Německu
    • pracovní zkušenosti ve stacionární péči, ambulantní péči nebo v tzv. 24-hodinové péči jsou vítány
    • znalosti němčiny min. na úrovni B2
    • řidičský průkaz výhodou
    • tělesná zdatnost, psychická odolnost
    • připravenost na práci ve směnách
    • spolehlivost

Co nabízí Váš budoucí zaměstnavatel v případě zprostředkování práce:

    • atraktívní platové ohodnocení odpovídající Vaší kvalifikaci
    • poskytnutí přechodného ubytování za nízké náklady
    • pomoc při vyhledávání trvalého ubytování v místě
    • možnosti dalšího rozšiřování kvalifikace

Co nabízí DREMO jako Váš budoucí zaměstnavatel v rámci Zeitarbeit:

    • atraktívní platové ohodnocení odpovídající Vaší kvalifikaci (ca 2650,- Euro Brutto měsíčně, k tomu diety dle dohody)
    • ubytování zdarma nebo za nízké náklady

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.6.2017