JUNIOR E-SHOP ADMINISTRÁTORA


Jsi organizovaný/á, máš zkušenosti s e-shopem? Umíš pracovat s shoptetem, textem, v Excelu i v CMS a nebojíš se výzev? Pak tedy hledáme právě tebe!

NÁPLŇ PRÁCE:

Správa a aktualizace svěřeného obsahu na našem e-shopu Monobrand a Dům Vypínačů Přidávání nových produktů, kontrola a úprava existujících položek Doplňování informací a textového obsahu (popisy, výrobce, kategorie, parametry) Tvorba blogových článků a edukačního obsahu pro naše zákazníky Práce s programy jako Excel, Pohoda, e-mail Spolupráce s nadřízenými a kolegy

Požadujeme:

OČEKÁVÁME, ŽE BUDEŠ UMĚT/MÍT: Zkušenosti se správou e-shopu nebo prací s CMS systémem Smysl pro detail, stylistickou korektnost a cit pro jazyk Znalost českého a anglického jazyka (ústně i písemně – podmínkou) Základní znalost Excelu (filtry, základní funkce) Základní orientaci v systému Pohoda a Shoptet (výhodou) Zkušenost s tvorbou textů – blogy, produktové popisy, články Dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup k zákazníkům Zodpovědnost, spolehlivost a schopnost pracovat systematicky, dodržovat deadliny Týmového ducha a chuť pracovat v kolektivu Minimálně středoškolské vzdělání (SŠ/SOU) Dobrou náladu a smysl pro humor vítáme
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba (po - pá) Práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí Dobrá dopravní dostupnost – sídlíme u metra Křižíkova (Praha) Možnost učit se, růst a posouvat dál Dlouhodobé zaměstnání na DOP/IČO Zaškolení od zkušenějších kolegů, přátelské prostředí Občerstvení na pracovišti (káva/čaj)
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha, Praha 8, Sokolovská 409/120)

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

190 - 210 Kč/hod.

Datum zadání:

22.9.2025

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeHR Assistant ADECCO spol. s r.o. | Praha

doporučujemeHR Assistant ADECCO spol. s r.o. | Praha

doporučujemeHR Assistant ADECCO spol. s r.o. | Praha

topRecepční v gymu Železná koule Železná koule, s.r.o. | Praha


/* Not affection functionality */