Hledá se šikovný LINKBUILDER a SEO MÁG v jednom!

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální

Do naší on-line divize hledáme specialistu na linkbuilding a SEO. Cílem je zlepšení odkazového profilu a získávání relevantních návštěvníků z různých zdrojů.

Hledáme někoho, kdo:

Má zájem o SEO a internetový marketing a nezapomíná sledovat nejnovější trendy. Má zkušenost se získáváním zpětných odkazů. Si tyká se službami AdWords, Sklik. Umí analyzovat a navrhovat vylepšení z hlediska SEO. Využívá všech možností, které internet nabízí. Nám pomůže zefektivnit a provázat všechny naše weby (a že jich je!)

Co tě u nás čeká?

Uděláš si analýzu všech našich webů a nastavíš to nejlepší řešení. Budeš sledovat weby a trendy ve vyhledávání. Staneš se parťákem všech našich produkťáků a budeš jim pomáhat s obsahem. Dáme ti dost velkou volnost a prostor pro tvé nápady.

Co za to nabízíme?

Kromě finančního ohodnocení ti nabízíme velkou výzvu. Příjemné pracovní prostředí a kolektiv jsou samozřejmostí. Hodně velké produktové portfolio. Dáme ti volnost - chceme, aby se z tebe stala samostatná jednotka, která nám všem bude předávat postřehy ze SEO světa. Firemní benefity. Pokud si myslíš, že by nám to mohlo klapat, popiš nám své zkušenosti se SEO, linkbuildingem a internetovým marketingem. Budeme se těšit!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Mezi vodami 1952/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

12.12.2016

Podobné nabídky

Hledaní práce

Šikovní podlaháři s praxí - POZOR! JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha

Hledáme - Elektrikáře/údržbáře OPTIMAL Facility s.r.o. | Praha
Příspěvek na životní pojištění

Hledáme Backenďáka (možno i junior) Pixelmate, s.r.o. | Praha
Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, 13. plat, Kultura, …


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */