Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

Adresa Strojírenská 2210/28, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Státní sociální podpora

Telefon 950 177 + kl. 500, 543, 544
Fax 950 177 502
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00, jen příjem žádostí a pozvaní

Zprostředkování zaměstnání

Telefon 950 177 111
Fax 950 177 402
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)
Kontaktní osoby
Ředitel kontaktního pracoviště
Ing. Alena Zavadilová
tel.: 950 177 400
e-mail: Alena.Zavadilova@uradprace.cz

Sekretář, asistent
Bc. Dana Augustinová
tel.: 950 177 401
e-mail: Dana.Augustinova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek
Mgr. Marie Fabíková
tel.: 950 177 500
e-mail: Marie.Fabikova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Ing. Miloš Zauf
tel.: 950 177 480
e-mail: Milos.Zauf1@uradprace.cz

Vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Ing. Eliška Krejčíková
tel.: 950 177 450
e-mail: Eliska.Krejcikova@uradprace.cz

Hmotná nouze

Telefon 950 177 + kl. 570, 573, 575
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00, jen příjem žádostí a pozvaní

Sociální služby, příspěvek na péči

Telefon 950 177 + kl. 572, 576, 579
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00, jen příjem žádostí a pozvaní

Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Telefon 950 177 + kl. 574, 577, 419
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00, jen příjem žádostí a pozvaní
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti
Mgr. Renata Machová
tel.: 950 177 430
e-mail: Renata.Machova@uradprace.cz

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK