Kontaktní pracoviště Trutnov

Adresa Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Státní sociální podpora

Telefon 950 168 111
Fax 950 168 381
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00 (pouze pro příjem nových žádostí)
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen podatelna)
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Mgr. Marcela Rosová
tel.: 950 168 503
e-mail: Marcela.Rosova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Irena Jeřábková, DiS.
tel.: 950 168 501
e-mail: Irena.Jerabkova@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Telefon 950 168 111
Fax 950 168 381
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)
Kontaktní osoby
Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Mgr. Václav Staněk
tel.: 950 168 400
e-mail: Vaclav.Stanek@uradprace.cz

Asistent ředitele kontakního pracoviště
Denisa Martínková
tel.: 950 168 401
e-mail: Denisa.Martinkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Bc. Dana Prokopcová
tel.: 950 168 414
e-mail: Dana.Prokopcova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Eva Papežová
tel.: 950 168 419
e-mail: Eva.Papezova1@uradprace.cz

Vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Bc. Petra Hašková
tel.: 950 168 450
e-mail: Petra.Haskova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Ing. Irena Nováková
tel.: 950 168 425
e-mail: Irena.Novakova@uradprace.cz

Hmotná nouze

Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00 (pouze pro příjem nových žádostí)
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen podatelna a okamžitá pomoc)
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení hmotné nouze
Bc. Jana Galčíková
tel.: 950 168 515
e-mail: Jana.Galcikova@uradprace.cz

Sociální služby, příspěvek na péči

Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00 (pouze pro příjem nových žádostí)
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen podatelna)

Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00 (pouze pro příjem nových žádostí)
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen podatelna)
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK