Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Státní sociální podpora

Telefon 950 127 550 - 554
Fax 950 127 440
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení nepojistných sociálních dávek
Jana Frolíková
tel.: 950 127 551
e-mail: Jana.Frolikova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Houžvičková
tel.: 950 127 550
e-mail: Alena.Houzvickova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zdeňka Sitarová
tel.: 950 127 553
e-mail: Zdenka.Sitarova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Eva Šárová
tel.: 950 127 550
e-mail: Eva.Sarova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Trnková
tel.: 950 127 554
e-mail: Alena.Trnkova@uradprace.cz

Specialista dávek PnP a DOZP
Monika Kostřábová
tel.: 950 127 553
e-mail: Monika.Kostrabova@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Telefon 950 127 401, 950 127 408
Fax 950 127 440
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Kamila Kapusniaková
tel.: 950 127 400
e-mail: Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Gabriela Žádníková
tel.: 950 127 401
e-mail: Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Milena Bečvářová
tel.: 950 127 402
e-mail: Milena.Becvarova@uradprace.cz

Pracovník trhu práce
Gabriela Hezinová
tel.: 950 127 409
e-mail: Gabriela.Hezinova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dagmar Jeřábková
tel.: 950 127 403
e-mail: Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Radka Rockenbauerová
tel.: 950 127 405
e-mail: Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Aneta Soukupová
tel.: 950 127 404
e-mail: Aneta.Soukupova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Jitka Šíchová, DiS.
tel.: 950 127 406
e-mail: Jitka.Sichova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Jindřiška Vágnerová
tel.: 950 127 407
e-mail: Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Ježková, DiS.
tel.: 950 127 408
e-mail: Veronika.Jezkova@uradprace.cz

Hmotná nouze

Telefon 950 127 555 - 560
Fax 950 127 440
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Ověřovatel dávek HN
Petra Adámková
tel.: 950 127 555
e-mail: Petra.Adamkova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek HN
Petra Vondráková
tel.: 950 127 557
e-mail: Petra.Vondrakova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Klára Dragounová
tel.: 950 127 552
e-mail: Klara.Dragounova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Hana Frolík
tel.: 950 127 558
e-mail: Hana.Frolik@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Miroslava Šťastná
tel.: 950 127 560
e-mail: Miroslava.Stastna@uradprace.cz

Sociální služby, příspěvek na péči

Telefon 950 127 555 - 560
Fax 950 127 440
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Sociální pracovník
Denisa Lanková, DiS.
tel.: 950 127 559
e-mail: Denisa.Lankova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Bc. Jana Trojanová
tel.: 950 127 557
e-mail: Jana.Trojanova@uradprace.cz

Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Telefon 950 127 555 - 560
Fax 950 127 440
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK