Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Státní sociální podpora

Telefon 950 127 111, 950 127 500-514
Fax 950 127 520, 950 127 521
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Eva Káclová
tel.: 950 127 500
e-mail: Eva.Kaclova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Jana Hrbáčková, DiS.
tel.: 950 127 503
e-mail: Jana.Hrbackova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Jindáčková
tel.: 950 127 506
e-mail: Michaela.Jindackova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Silvie Kolbuchová, DiS.
tel.: 950 127 509
e-mail: Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Lenka Krátká, DiS.
tel.: 950 127 512
e-mail: Lenka.Kratka@uradprace.cz

Ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Zdeňka Pánková, DiS.
tel.: 950 127 510
e-mail: Zdenka.Pankova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jana Froňková
tel.: 950 127 501
e-mail: Jana.Fronkova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Martina Fujerová
tel.: 950 127 515
e-mail: Martina.Fujerova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Ivana Hůrková
tel.: 950 127 504
e-mail: Ivana.Hurkova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Kadeřábková, DiS.
tel.: 950 127 508
e-mail: Alena.Kaderabkova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Eva Nelibová
tel.: 950 127 511
e-mail: Eva.Nelibova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zuzana Poborská
tel.: 950 127 513
e-mail: Zuzana.Poborska@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Mgr. Michaela Richterová
tel.: 950 127 502
e-mail: Michaela.Richterova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Petra Sedláčková
tel.: 950 127 530
e-mail: Petra.Sedlackova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Slavíková
tel.: 950 127 516
e-mail: Michaela.Slavikova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jitka Vaníčková
tel.: 950 127 514
e-mail: Jitka.Vanickova@uradprace.cz

Pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Květuše Vydrová
tel.: 950 127 507
e-mail: Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Telefon 950 127 111
Fax 950 127 375
E-mail
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Jiří David
tel.: 950 127 300
e-mail: Jiri.David@uradprace.cz

Vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík
tel.: 950 127 314
e-mail: Milan.Sefcik@uradprace.cz

Asistent ředitele kontakního pracoviště
Alena Slunečková
tel.: 950 127 301
e-mail: Alena.Sluneckova@uradprace.cz

Spisový pracovník
Naděžda Čermáková
tel.: 950 127 111
e-mail: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz

Spisový pracovník
Eva Jindrová
tel.: 950 127 365
e-mail: Eva.Jindrova@uradprace.cz

Referent majetkové správy
Josef Pešta
tel.: 950 127 369
e-mail: Josef.Pesta@uradprace.cz

Vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Jurášková
tel.: 950 127 337
e-mail: Jana.Juraskova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Lucie Bendlová
tel.: 950 127 317
e-mail: Lucie.Bendlova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková
tel.: 950 127 319
e-mail: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz

Poradce pro zprostředkování
Jitka Jungrová
tel.: 950 127 359
e-mail: Jitka.Jungrova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Dana Kereková
tel.: 950 127 341
e-mail: Dana.Kerekova@uradprace.cz

Odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová
tel.: 950 127 357
e-mail: Alena.Melicharova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Monika Kaimlová
tel.: 950 127 351
e-mail: Monika.Kaimlova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková
tel.: 950 127 335
e-mail: Radka.Fejtkova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová
tel.: 950 127 336
e-mail: Simona.Fricova@uradprace.cz

Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková
tel.: 950 127 345
e-mail: Vera.Bukova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová
tel.: 950 127 349
e-mail: Jana.Buresova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Čížková
tel.: 950 127 363
e-mail: Alena.Cizkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová
tel.: 950 127 350
e-mail: Renata.Fialova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ing. Ludmila Hladíková
tel.: 950 127 348
e-mail: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Zuzana Husáková
tel.: 950 127 340
e-mail: Zuzana.Husakova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Jermanová
tel.: 950 127 344
e-mail: Alena.Jermanova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vlasta Kapitánová
tel.: 950 127 354
e-mail: Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Petra Mašková
tel.: 950 127 339
e-mail: Petra.Maskova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová
tel.: 950 127 342
e-mail: Marketa.Olicova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová
tel.: 950 127 355
e-mail: Veronika.Patkova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová
tel.: 950 127 356
e-mail: Marie.Patova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová
tel.: 950 127 343
e-mail: Miroslava.Pechova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Terezie Pražáková
tel.: 950 127 347
e-mail: Terezie.Prazakova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Lenka Řeháčková
tel.: 950 127 352
e-mail: Lenka.Rehackova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková
tel.: 950 127 358
e-mail: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Štochlová
tel.: 950 127 398
e-mail: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Luboš Harigel
tel.: 950 127 381
e-mail: Lubos.Harigel@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová
tel.: 950 127 384
e-mail: Katerina.Benesova1@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková
tel.: 950 127 384
e-mail: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Veronika Jílková
tel.: 950 127 399
e-mail: Veronika.Jilkova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Lenka Kalousová
tel.: 950 127 353
e-mail: Lenka.Kalousova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Hana Pavlišová
tel.: 950 127 353
e-mail: Hana.Pavlisova@uradprace.cz

Odborný pracovník APZ
Lenka Šímová
tel.: 950 127 371
e-mail: Lenka.Simova@uradprace.cz

Odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová
tel.: 950 127 384
e-mail: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Mgr. Markéta Svítková
tel.: 950 127 353
e-mail: Marketa.Svitkova@uradprace.cz

Vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek
tel.: 950 127 386
e-mail: Milan.Svitek@uradprace.cz

Odborný pracovník IPS
Zuzana Králová
tel.: 950 127 387
e-mail: Zuzana.Kralova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Ing. Blanka Lážnovská
tel.: 950 127 383
e-mail: Blanka.Laznovska@uradprace.cz

Odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Veronika Marková
tel.: 950 127 393
e-mail: Veronika.Markova1@uradprace.cz

Odborný pracovník IPS
Eva Šichová, DiS.
tel.: 950 127 387
e-mail: Eva.Sichova@uradprace.cz

Odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová
tel.: 950 127 390
e-mail: Vera.Veinerova@uradprace.cz

Finanční pracovník
Alena Dvořáková
tel.: 950 127 372
e-mail: Alena.Dvorakova@uradprace.cz

Finanční pracovník
Helena Hympánová
tel.: 950 127 382
e-mail: Helena.Hympanova@uradprace.cz

Referent ICT
Jaroslava Heidenreichová
tel.: 950 127 313
e-mail: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz

Referent ICT
Přemysl Milota
tel.: 950 127 332
e-mail: Premysl.Milota@uradprace.cz

Referent ICT
Bc. Jana Pauzerová
tel.: 950 127 312
e-mail: Jana.Pauzerova@uradprace.cz

Právník
Bc. Lenka Machová
tel.: 950 127 373
e-mail: Lenka.Machova@uradprace.cz

Odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová
tel.: 950 127 370
e-mail: Hana.Adamisinova@uradprace.cz

Odborný pracovník insolvence
Marcela Trochová
tel.: 950 127 329
e-mail: Marcela.Trochova@uradprace.cz

Finanční kontrolor
Lenka Zíková
tel.: 950 127 388
e-mail: Lenka.Zikova@uradprace.cz

Odborný pracovník pohledávek a exekucí
Taťana Mertlíková
tel.: 950 127 333
e-mail: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz

Odborný pracovník pohledávek a exekucí
Michael Tomšík, DiS.
tel.: 950 127 333
e-mail: Michael.Tomsik@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Ing. Lucie Brabcová
tel.: 950 127 391
e-mail: Lucie.Brabcova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska, DiS.
tel.: 950 127 391
e-mail: Tereza.Malanowska@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková
tel.: 950 127 391
e-mail: Ivana.Markova1@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská
tel.: 950 127 383
e-mail: Veronika.Adamovska@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Bc. Kateřina Blahovcová
tel.: 950 127 366
e-mail: Katerina.Blahovcova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Gabriela Čunderlová
tel.: 950 127 321
e-mail: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Bc. Aneta Hrabětová
tel.: 950 127 321
e-mail: Aneta.Hrabetova@uradprace.cz

Odborný pracovník projektů ESF
Lenka Kaucká
tel.: 950 127 321
e-mail: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Bahenská
tel.: 950 127 379
e-mail: Marketa.Bahenska1@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jaroslava Jaskó
tel.: 950 127 363
e-mail: Jaroslava.Jasko@uradprace.cz

Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jitka Vojíková
tel.: 950 127 346
e-mail: Jitka.Vojikova@uradprace.cz

Hmotná nouze

Telefon 950 127 111
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Vedoucí oddělení hmotné nouze
Jana Volfová, DiS.
tel.: 950 127 570
e-mail: Jana.Volfova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek HN
Kristýna Dušková
tel.: 950 127 360
e-mail: Kristyna.Duskova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek HN
Marcela Šimková
tel.: 950 127 578
e-mail: Marcela.Simkova@uradprace.cz

Ověřovatel dávek HN
Jana Tovarová
tel.: 950 127 578
e-mail: Jana.Tovarova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Kateřina Babková
tel.: 950 127 385
e-mail: Katerina.Babkova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Jana Ferbyová
tel.: 950 127 572
e-mail: Jana.Ferbyova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Andrea Heřmánková
tel.: 950 127 587
e-mail: Andrea.Hermankova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Jolana Hoffmanová
tel.: 950 127 576
e-mail: Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Stanislava Jůnová
tel.: 950 127 583
e-mail: Stanislava.Junova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Radka Kubíková
tel.: 950 127 581
e-mail: Radka.Kubikova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Dagmar Markovičová
tel.: 950 127 583
e-mail: Dagmar.Markovicova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Petra Martincová
tel.: 950 127 367
e-mail: Petra.Martincova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Miloslava Nakládalová
tel.: 950 127 582
e-mail: Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Eva Šafaříková
tel.: 950 127 394
e-mail: Eva.Safarikova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Jana Šerhantová
tel.: 950 127 572
e-mail: Jana.Serhantova@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Milena Báčová
tel.: 950 127 582
e-mail: Milena.Bacova@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Miroslava Gajdošová
tel.: 950 127 389
e-mail: Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Veronika Králová
tel.: 950 127 580
e-mail: Veronika.Kralova1@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Jakub Palán
tel.: 950 127 573
e-mail: Jakub.Palan@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Jitka Staňková
tel.: 950 127 385
e-mail: Jitka.Stankova@uradprace.cz

Specialista dávek hmotné nouze
Irena Vimrová
tel.: 950 127 389
e-mail: Irena.Vimrova@uradprace.cz

Odborný pracovník hmotné nouze
Ivana Vršková
tel.: 950 127 573
e-mail: Ivana.Vrskova@uradprace.cz

Pracovník dávek hmotné nouze
Barbora Labanowská
tel.: 950 127 575
e-mail: Barbora.Labanowska@uradprace.cz

Sociální služby, příspěvek na péči

Telefon 950 127 111
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Sociální pracovník
Monika Broumová, DiS.
tel.: 950 127 396
e-mail: Monika.Broumova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Bc. Filip Kruncl, DiS.
tel.: 950 127 395
e-mail: Filip.Kruncl@uradprace.cz

Sociální pracovník
Sandra Pšanská, DiS.
tel.: 950 127 394
e-mail: Sandra.Psanska@uradprace.cz

Vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Lucie Slavíková, DiS.
tel.: 950 127 584
e-mail: Lucie.Slavikova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Miroslava Froncová, DiS.
tel.: 950 127 574
e-mail: Miroslava.Froncova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Tereza Grimová, DiS.
tel.: 950 127 392
e-mail: Tereza.Grimova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Lada Hrbková, DiS.
tel.: 950 127 577
e-mail: Lada.Hrbkova@uradprace.cz

Sociální pracovník
David Kosina, DiS.
tel.: 950 127 579
e-mail: David.Kosina@uradprace.cz

Sociální pracovník
Jiřina Prchalová, DiS.
tel.: 950 127 334
e-mail: Jirina.Prchalova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Alena Zeislová, DiS.
tel.: 950 127 571
e-mail: Alena.Zeislova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Lucie Zeislová, DiS.
tel.: 950 127 397
e-mail: Lucie.Zeislova@uradprace.cz

Sociální pracovník
Martina Perglová, DiS.
tel.: 950 127 334
e-mail: Martina.Perglova@uradprace.cz

Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Telefon 950 127 111
Uřední hodiny
Pondělí: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 11:00
Pátek: 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
Kontaktní osoby
Ověřovatel dávek PnP a DOZP
Marie Dundrová
tel.: 950 127 588
e-mail: Marie.Dundrova@uradprace.cz

Pracovník dávek PnP a DOZP
Helena Spěváčková
tel.: 950 127 585
e-mail: Helena.Spevackova@uradprace.cz

Specialista dávek PnP a DOZP
Zdeňka Kotrčová
tel.: 950 127 368
e-mail: Zdenka.Kotrcova@uradprace.cz

Pracovník dávek PnP a DOZP
Klára Vébrová
tel.: 950 127 368
e-mail: Klara.Vebrova@uradprace.cz

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK