Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - METAL TRADE COMAX, a.s.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
Vyučení.
Spolehlivost a ochotu pracovat.
Náplň práce:
Obsluha podélné dělící linky.
Příprava dělících programů.
Navádění materiálu do linky.
Obsluha stroje při výrobě.
Nabízíme:
Práci v české úspěšné společnosti
Nástupní mzdu od 23.000 Kč + měsíční bonusy
Náborový příspěvek 3.000 Kč.
5 týdnů dovolené.
13.plat.
Dotované závodní stravování.
Příspěvek na rekreaci vašich dětí.
Roční příspěvek na penzijní nebo životní připojištění 6 000 Kč.
Výhodné telefonní tarify
Měsíční docházkový bonus
Referenční číslo 14721580779
Pracoviště METAL TRADE COMAX, a.s.
Velvary (okres Kladno)
Sídliště 420
Firma METAL TRADE COMAX, a.s.
Kontaktní osoba Kateřina Snopková
tel.: +420 739 583 958
prace@mtcomax.cz
Úřad práce Kladno
Nabídky brigád Kladno Nabídky práce Kladno