Nabídka již není aktuální

Pomocní dělníci ve výrobě - KVK PARABIT, a.s.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 31.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka STROJNÍK - ve výrobě asfaltových a hydroizolačních pásů
Pracovní náplň:
- obsluha výrobní linky na výrobu asfaltových a hydroizolačních pásů
- práce v třísměnném provozu
Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- pravidelnou docházka do práce
- průkaz na obsluhu VZV výhodou
Nabízíme:
- zázemí v silné firmě
- hlavní pracovní poměr
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- mzda - od 25 000 Kč měsíčně
- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování
- možnost kariérního růstu
- nástup od 01.08. 2018
Nabízíme : 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, prémie měsíční i roční, odměnu při pracovním a životním jubileu, slevu na firemní produkty a další benefity
Referenční číslo 14715980775
Úřad práce Trutnov
Nabídky brigád Trutnov Nabídky práce Trutnov