Výroba klimatizačních jednotek • 27 000 Kč/měs + bonusy • 5 týdnů dovolené • Brno

Nabídka již není aktuální.

Pojďte se s námi podílet na výrobě klimatizací!

Hledáme nové pohodové kolegy do společnosti zabývající se výrobou klimatizací.

Co budete dělat?

Ve společnosti je více volných pracovních pozic. Bude Vám přidělena taková pozice, která bude sedět přímo Vám.

Pozice jsou volné na lakovně, lisovně, oddělení pájení a na oddělení kompletací.

Před nástupem vás zaškolíme tak, aby pro vás samotná práce byla bezproblémová. Pokud si i pak nebudete s čímkoli vědět rady, kolegové jsou sympaťáci a poradí, stejně jako naše koordinátorka Katka :)

Co nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
    • základní mzda 19 790 Kč/měs + příplatky za směnnost
    • průměrná mzda 24 000 až 27 000 Kč/měs
    • týdenní zálohy na mzdu
    • 5 týdnů dovolené
    • stravování ve firemní kantýně
    • zajištěné praní pracovních oděvů a pomůcek
    • nadstandardní lékařská péče přímo ve firmě

Jaké máme požadavky?

    • dobrý zdravotní stav
    • nebojíte se pracovat ve třísměnném provozu, protože víte, že i ten má své výhody

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197  která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Slatina)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

29.11.2018