Vyplácíme týdně - flexibilní montér do Německa

Hledáme jednotlivce nebo dvojice flexibilních montérů pro práci v Bavorsku, v okruhu 100 km od Rozvadova.

Náplň práce:

Flexibilní montážní nasazení v logických centrech, montáž a demontáž ocelových konstrukcí dle projektové dokumentace.

Požadujeme:

Požadujeme:
  • bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze
  • vyučení nebo praxi v oboru
  • vlastní automobil a řidičský průkaz
  • základní znalost německého jazyka
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Nabízíme:
  • v základu 3 200 EUR měsíčně
  • nástup ihned
  • týdenní výplatu odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)
  • práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)
  • zajištěné ubytování rodinného typu
  • zajištění všech potřebných dokumentů
  • pracovní oblečení značky Strauss
  • špičkový personální servis
  • garantujeme práci do Vánoc

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Plat:

3200 - 3800 EUR/měs.

Datum zadání:

23.4.2024