Pro jednu z největších dopravních společností v ČR sháníme uchazeče na pozici: "Vlakvedoucí". Hledáme člena týmu pro novou linku Bohumín - Brno.

Máte s touto pozicí již nějaké zkušenosti a navíc jste úspěšným absolventem drážní zkoušky na výpravu vlaku?
Tak hledáme právě Vás!

Co vás čeká:

- Práce na HPP, ale může být i brigádně
- Pracovní doba: rotace 3 dny práce, 3 dny volno
- Řízení směny vlakové čety
- Zajišťování bezpečnosti provozu včetně opatření při mimořádných událostech
- Doprovod vlaků osobní přepravy
- Kontrola jízdních dokladů
- Odbavování cestujících a zavazadel
- Vedení příslušné dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Praxi v oboru podmínkou
- Úspěšně absolvovanou "Drážní zkoušku"
- Zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
- Uživatelská znalost práce na PC
- Dobré komunikační dovednosti
- Znalost AJ či NJ na středně pokročilé úrovni

Co vám můžeme nabídnout:
- Stabilní zaměstnání u prosperující firmy
- Příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
- Pestrá škála benefitů ( Stravenky, cafetérie, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové a vzdělávací kurzy, aj...)
- Práci v příjemném a přátelském kolektivu
- A mnoho dalších...

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a přidejte se k nám.
Reagujte na náš inzerát přes odpovědní formulář, vložte CV a my se Vám ozveme! Těšíme se :)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Strojvedoucí

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.11.2019