Vedoucí Logistiky - pro mezinárodní společnost!

Pro našeho významného klienta, působícího v automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucího logistiky!

Požadujeme:

    • VŠ nebo SŠ vzdělání
    • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
    • Znalost SAP, zkušenosti s vedením týmu
    • praxe z oblasti logistiky v automobilovém průmyslu výhodou
    • Ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
    • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

    • Dlouhodobou spolupráci na HPP pro mezinárodní firmu!
    • Motivující platové ohodnocení až 45.000 Kč
    • 13. a 14. plat
    • 5 týdenů dovolené
    • Skvělé benefity (dotované stravování, přísp. na penzijní připojištění, přísp. na dopravu, přísp. na sportovní aktivity)
    • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy
    • Nástup možný IHNED!

Pracovní náplň:

    • Vytvoření logistické koncepce firmy
    • Řízení logistických toků jak dovnitř tak vně podniku

V případě zájmů volejte na tel. číslo 774285555 případně posílejte životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

17.10.2017