ÚKLID - Olomouc, (na HPP/DPP/DPČ, příplatky, prémie, stabilita)

Hledáme pracovnice úklidu pro Fakultní nemocnici Olomouc, konkrétně do nově otevřeného pavilonu Y.

Místo výkonu: Olomouc

Směnnost:ranní/odpolední/smíšené....

Náplň práce: úklid prostor ve zdravotním zařízení.

Nástup: ihned.

Mzda: dle domluvy...

Nabízíme: práci na HPP/DPP/DPČ, prémie, příplatky, práce v příjemném kolektivu.

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost.

Vaše reakce posílejte na: pavlikova@ivacom.cz, tel: 725-228-357..

Předem Vám děkujeme za Vaše reakce.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

19.11.2018