ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - skvělé mzdové podmínky

Hledáš skvěle ohodnocenou práci, se širokou škálou benefitů, ve stabilní spolešnosti? Pokud ano, přidej se k nám!

Pro společnost zabývající se výrobou komponentů do leteckého průmyslu aktuálně hledáme pracovníky údržby strojů.

Náplň práce:

    • servis, údržba a opravy strojů
    • pravidelné kontroly strojů
    • vedení dokumentace

Požadujeme:

    • SOU vzdělání ideálně technického směru
    • zkušenost na obdobné pozici
    • vyhláška 50/1978 Sb. §6
    • samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu
    • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

    • mzdu dle zkušeností až 38.000,-
    • týden dovolené navíc
    • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
    • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy
    • příspěvek na stravování, školku
    • systém zaměstnaneckých benefitů

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

7.1.2019