Účetní

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost se zaměřením na zpracování plastů hledáme kandidáta "do kmene" na pozici ÚČETNÍ

Co vás čeká:

- vedení účetnictví – účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních výpisů, pokladny, interních dokladů  - to vše dle účetních standarů US GAAP
- zpracování měsíčních závěrek pro mateřskou společnost
- spolupráce s finančním managerem a ostatními kolegy, komunikace s mateřskou společností, auditory, úřady
- měsíční zpracování výkazů DPH

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ /VŠ vzdělání ekonomického směru
- aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni pro snažší komunikaci s mateřskou společností, znalost NJ výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office), znalost některého z programů SAP/E1/Navision výhodou
- výhodou je praxe v oboru účetnictví, finance
- analytické myšlení, spolehlivost, pocit zodpovědnosti za odvedenou práci

Nabízíme:
- stabilní práci na HPP v expandující společnosti
- lákavé finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci

- firemní benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, občerstvení na pracovišti, firemní akce, péče o zaměstnance

- získání znalostí a zkušeností vedení účetnictví v angličtině
- možnost kariérního růstu

- vzdělávací kurzy, školení
- využití cizích jazyků

předpokládaný nástup: dle dohody

místo výkonu práce: Vsetín - střed

Kontaktní osoba:

Miriam Loučková

tel.: 775 887 520

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Vsetín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Kultura, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.6.2017