Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici Účetní.

Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
    • praxe min. 2 roky
    • znalost AJ, případně NJ na komunikativní úrovni výhodou
    • znalost práce na PC - MS Office (Outlook, Word, Excel)
    • ochota a schopnost učit se novým znalostem
    • pečlivost a smysl dotahovat věci do konce
    • příjemné vystupování

Náplň práce:

    • účtování přijatých faktur
    • administrace smluv
    • zúčtování nákupů placených zaměstnanci
    • zpracování cestovních příkazů a souvisejících dokladů
    • příprava podkladů pro měsíční závěrky
    • správa pohledávek
    • zpracování statistických výkazů
    • archivace dokumentů

Nabízíme:

    • práce na hlavní pracovní poměr
    • možnost kariérního a profesního růstu
    • zajímavé firemní benefity
    • týden dovolené navíc
    • motivační finanční ohodnocení
    • pružná pracovní doba
    • nástup možný ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.5.2017