Technolog cnc obrábění

Do rodinné společnosti s cca. 40 zaměstnanci, působící mimo odvětví automotive, které ani v současné době neklesají zakázky, hledáme posilu na pozici Technologa.

Nabízíme

    • Mzda od 40 000kč
    • Jednosměnný provoz
    • V případě zájmu možnost přesčasů (dle uvážení i o víkendu)
    • Příspěvek na dojíždění dle individuální dohody
    • Zvýhodněné volání (neomezený tarif za cca. 200kč)
    • Notebook i k soukromým účelům
    • Školení zvyšující odbornou způsobilost
    • 3 dny dovolené navíc, resp. sickdays
    • Vstřícné jednání vedení spol. a poskytnutí dostatečně dlouhé doby na adaptaci
    • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce

    • Technologická podpora osmi obráběcích strojů (4 soustruhy, 4 frézky) s ŘS Heidenhain
    • Tvorba technologických postupů
    • Vytváření NC kódů v CAM-u pro obrábění složitějších tvarů
    • Poradenství obráběčům při řešení různých problémů (chybějící kóty na výkrese, nastavení řezných podmínek, atd.)
    • Volba vhodných nástrojů a VBD
    • Tvorba cenových nabídek a výpomoc při tvorbě cenových nabídek u složitějších dílů
    • Práce v programech SolidWorks a EdgeCAM

Požadujeme

    • Praxi s obdobnou pozicí

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Bohunice, Jihlavská 796)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

40000 - 43000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.2.2021