Technik údržby

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici - Technik údržby.

Náplň práce: Zbierať a udržovat dáta, riadiť sa internými smernicami, proaktivne pracovat na riešení problémov, vytvárať dlhodobejšie inovačné riešenia, zaisťovat požadovanú dokumentáciu, dodržovať zásady bezpečnosti práce.

Požadavky: SŠ Technické zaměření, 2 Roky praxe, vp: B.

Nabízíme: ubytování zdarma, práce ve stabilní společnosti, stravenky, mzdu od 1000Euro.

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

    • telefonicky na čísle +420 604 142 829, [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.7.2017