Strážný detektiv (BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK) s ubytováním na ČR. Práce ihned !

Nabídka již není aktuální.

Strážný, detektiv

SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.

Hledáme Strážné pro více míst na ČR.

( MOMENTÁLNĚ VYSOKÉ MÝTO, DOMAŽLICE a další .... )

Hledáme do našeho týmu nové pracovníky na pozici strážný/detektiv
Ohledně práce klidně volejte na uvedené telefonní číslo.

- náborový příspěvek 2. 000,- !!!

- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

- nástup ihned či dohodou

Náplň práce:

- zajištění ostrahy a ochrany majetku
- dodržování daných bezpečnostních předpisů
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou

Požadujeme:

- min. 18 let
- dobrou fyzickou zdatnost
- trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
- schopnost jak samostatné, tak týmové práce
- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu
- dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)
- praxe v oblasti security - výhodou ne podmínkou
- certifikát strážného – výhodou ne podmínkou

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- nástup možný ihned či dohodou
- odpovídající platové ohodnocení od 100 do 110,- Kč čistého na hodinu ! + 2.000,- náborový příspěvek!
- možnost profesního i platového růstu
- mladý pracovní kolektiv

- možnost zajištění ubytování

Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt a mailovou adresu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Kultura, Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

100 - 110 Kč/hod.

Datum zadání:

21.11.2019