Správce informačních systémů (K2) - České Budějovice

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Správce informačních systémů (K2)

Požadujeme:

    • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
    • AJ na úrovni porozumění psanému textu
    • dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání, analytické myšlení
    • aktivní přístup k řešení problémů a schopnost identifikovat efektivní řešení
    • základní znalost programování na úrovni porozumění kódu (C#, Delphi, Java, apod.)
    • základní znalosti HTML5 a CSS výhodou
    • vhodné i pro absolventy
    • pracovní pozice je vhodná pro kandidáty technických a ekonomických oborů (v rámci adaptačního plánu bude zaměstnanec proškolen ve všech potřebných systémech a budou mu doplněny technické nebo ekonomické znalosti)

Náplň práce:

    • správa informačních systémů
    • tvorba školení v aplikaci Moodle
    • podpora uživatelů v rámci skupiny
    • spolupráce na vývoji nových funkcí IS
    • vytváření ICT školení pro zaměstnance skupiny
    • vést a aktualizovat dokumentaci informačního systému

Nabízíme:

    • pozice ve stabilní a silné společnosti
    • práce na hlavní pracovní poměr
    • dynamický zavedený tým profesionálů
    • zajímavé firemní benefity
    • možnost kariérního a profesního růstu
    • propracovaný systém dalšího vzdělávání
    • motivační finanční ohodnocení
    • týden dovolené navíc
    • stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.1.2017