spolehlivé pečovatele (m/ž) a zdravotní sestry/ bratry - prace v nemocnicích, klinikách v Německu

Nabídka již není aktuální.

#1 Jobs in Deutschland

Hledáme spolehlivé pečovatele (m / z) a zdravotní sestry / bratry do prace v domovech důchodců, nemocnicích, klinikách v regionu a okolí města Leipzig v Německu.

Nabízíme:

    • Německá pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    • Atraktivní plat mezi € 1856 - € 2415 / měsičně (brutto) (v závislosti od kvalifikace)
    • Zaměstnanost v domovech důchodců, nemocnicích, klinikách v Německu
    • Práce ve 3 směnách s přispevky (25% na nočni, 50% v sobotu, 100% v neděli a na statni svatky)
    • Služební auto (pokud je to nutné pro práci)
    • Pomoc při splnění všech formalit v Německu
    • Pomoc s uznáním českého vzdělávání v Německu
    • Možnost dalšího profesního rozvoje
    • Flexibilní pracovní doba
    • Pomoc při hledání ubytování na začátku
    • Placenou dovolenou + příspěvek na dovolenou a Vánoce
    • Motivovaný a stabilní tým dlouholetou zkušenostmi v Německu (teměř 20 let)
    • Možností získat další kvalifikace

Vaším úkolem bude:

    • Základní péče a léčba
    • Péče a podpora starších a lidi potřebujuci pomoc
    • Zabezpečování jakosti
    • Podávání léků (orálně/ podkožně/ intramuskulární/ intravenózně)
    • provádění lékařských opatření
    • Pomoc při diagnostice, léčbě a lékařské řešení mimořádných situací
    • Zapojení při poradenství o léčbě pro příbuzne pacientů
    • Mezioborová spolupráce s dalšími profesními skupinami
    • Kompletní dokumentace poskytnute pečovatelské služby
    • Samostatna organizace zmeny

Váš profil obsahuje:

    • Ukončena zdravotní škola na pečovatele nebo pečovatelku (nejméně tři roky), nebo Ukončena zdravotní škola na zdravotní sestru / zdravotního bratra (nejméně 3 roky) nebo v jinem oboru
    • Pracovní zkušenost
    • Znalost němčiny - komunikativní (B1)
    • Empatie a osobní kultury
    • Odpovědnost, samostatnost a schopnost pracovat ve skupině
    • Ochota pracovat ve změny

V pripade že Vás tato nabidka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis (v němčině) na naši e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] nebo [e-mail byl skryt]

Uvedte prosim KOD: CZ

Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Böttchergäßchen 1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Služební auto, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.6.2017