Specialista prodeje doplňkových služeb

V rámci výběrového řízení hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici „Specialista prodeje doplňkových služeb“

NÁPLŇ PRÁCE:

Vaší novou náplní práce bude aktivně oslovovat klienty Invia, kteří si zakoupili zájezd u naší společnosti, ale společně se zájezdem si nekoupili doplňkové služby jako třeba cestovní pojištění či pojištění technické asistence vozu v případě koupi zájezdu s vlastní dopravou a tyto klienty opětovně oslovit s nabídkou dalších služeb a v rámci konzultativního prodeje je motivovat k dalšímu nákupu.

POŽADUJEME:

    • Minimálně SŠ
    • Komunikativnost
    • Kultivovaný psaný a mluvený projev
    • Snahu dosahovat vytyčených cílů a získat tak zajímavé finanční ohodnocení
    • Ochota naučit se detailně nabízený produkt a prodejní argumenty
    • Zkušenosti s prodejem pojištění výhodou
    • Silnou orientaci na klienta a prodej

NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Mzda dle bonusového systému, v průměru 20 – 28 tisíc hrubého dle výkonu.
    • Široké zázemí stabilní společnosti a leadera na trhu v prodeji dovolených
    • Benefity ve formě stravenek a zvýhodněných dovolených, multisport karta, Relax days, , firemní akce, atd...
    • Zaškolení a následné firemní vzdělávání

Místo výkonu práce: Cejl 105, Brno

Těšíme se na Vás.

Tým Invia

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Hřebenech II 1718/8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

13.3.2018