Specialista bezpečnosti (M/Ž) - až 170 Kč/h, Dobrovíz, možnost ubytování, zálohy
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Co říká M2C o pozici Hledáš práci, která ti poskytne jistotu a smysl? Přidej se k nám do bezpečnostního týmu! Moderní distribuční centrum, stabilní zázemí a práce, která Tě nepřekvapí žádnými šoky – jen jasným plánem a férovým přístupem. Jsme tým, který drží bezpečnost pevně v rukou. Teď hledáme parťáka – možná právě Tebe!
Co budeš dělat?
Dozor nad bezpečností v moderním provozu. Obsluha kamer, zabezpečovacích systémů a vstupů. Pravidelné kontroly areálu – žádné extrémy, ale zodpovědnost. Předcházení problémům dřív, než nastanou.Koho hledáme?
Spolehlivého člověka ochotného pracovat na směny (denní/noční, až 12 h). Trestní bezúhonnost – to je základ. Kvalifikace „Strážný“ výhodou – nebo Ti ji zdarma zajistíme. Vhodné i pro OZP – práce bez předsudků, s respektem.A co za to?
Mzda 155 až 170 Kč/h + zákonné příplatky. Výplata vždy včas a férově. Příspěvek na jídlo – každý měsíc. MultiSport karta – relax po směně. Výhodné O2 tarify i pro Tvou rodinu. Bonusové „Happy Days“ – volno navíc podle odpracovaných let. Možnost záloh na mzdu kdykoliv. Zázemí silné mezinárodní firmy. Skvělý tým – držíme při sobě. Možnost ubytování na první 3 měsíce zdarma, poté příspěvek 1 500 Kč/měs.. Zní to jako práce pro Tebe? Dej o sobě vědět! Zavolej zdarma na bezplatnou linku, případně pošli životopis přes odpovědní formulář. Těšíme se na spolupráci!Požadujeme:
- počet míst - 8