Nabídka již není aktuální.

Hledáme šikovné pracovníky do skladu v Popůvkách u Brna.

Pracovní doba: pondělí- pátek, střídání  R-O směny, R: 6.00- 14.30, O: 13:30- 22.00

Skladník/ce – vychystávání objednávek

Pozice je vhodná i pro absolventy – zaučíme Vás!

Náplň práce:

    • Fyzické vychystávání zboží dle objednávek zákazníků
    • Práce s čtečkou, vyhledání zboží podle kódů v jednotlivých lokacích skladu
    • Zabalení do krabice či na paletu
    • Vytištění dokumentů k odeslání – štítky, faktury, dodací list

Požadavky:

    • Pracovitost a pečlivost,
    • ochotný přístup k práci
    • komunikativnost
    • týmový hráč
    • schopnost práce na počítači
    • fyzická zdatnost, rychlost a dynamický přístup
    • praxe na VZV výhodou

Nabízíme:

    • pracovní doba: po-pá, střídání R-O směna, 6-14.30, 13.30-22.00
    • dobrý kolektiv
    • pracoviště v Popůvkách (prosím, než budete reagovat na inzerát, zvažte reálně své možnosti dojíždění do této lokality navíc ve směnném provozu)
    • nástup co nejdříve
  • pracovní smlouva do kmenového stavu na dobu neurčitou
    • Příspěvek na dopravu ve výši 1000Kč/měs.
    • Bonusy
    • 22 dnů dovolené
    • Občerstvení na pracovišti- nápoje, káva

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím prostřednictvím odpovědního formuláře, s Vaším přiloženým aktuálním životopisem.

Těšíme se na Vaše reakce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

1.12.2017