Skladník ve stavebninách

Jako externí personalistka znám velmi dobře firemní prostředí každého mého klienta a dokážu proto lépe plnit jejich požadavky. Dávám přednost individuálnímu přístupu.

Po konzultaci s  klientem jsme se rozhodli posílit tým a hledáme vhodného uchazeče na pozici

"Skladník ve stavebnictví".

Náplň práce

    • příjem zboží na sklad – přejímka, vykládka, umístění zboží na předem určené místo ve skladu
    • výdej zboží ze skladu pro rozvoz – vychystání zboží, naložení auta, předání dodacích listů řidiči
    • komunikace se zákazníky – vyskladnění zboží, předání, popř. pomoc zákazníkům s naložením
    • manipulace a překládka zboží na skladě
    • účast na inventurách

Požadujeme

    • vyučení nebo SŠ vzdělání
    • průkaz a praxe s obsluhou VZV výhodou
    • manuální a fyzická zručnost podmínkou
    • spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
    • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

    • zodpovědnou práci na HPP (pouze RANNÍ směny)
    • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
    • odpovídající platové ohodnocení včetně benefitů
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis a motivační dopis na email: [e-mail byl skryt] (do předmětu, prosím, uvádějte název pracovní pozice) a my se Vám ozveme s termínem schůzky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Jana Křenová – externí personalista, www.krenova.cz

Zasláním svého životopisu nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali a dále zpřístupňovali svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání. Správa a zpracování údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného výše.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava (Švermova 2063/15)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

16.1.2018