Skladník / ce expedice zboží až 30.000 Kč/měsíc

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče i uchazečky do skladu pro expedici zboží.

Náplň práce:
- vyskladňování zboží do skladu
- kompletace zboží na palety, manipulace se zbožím a příprava pro expedici
- zodpovědnost za kvalitu a kvantitu vychystaného zboží
- kontrola štítků, etiket, dokladů
- práce v systému SAP
- obsluha zařízení - v případě oprávnění na VZV
- dodržování BOZP

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení – zajímavý fix + bonusy až do výše fixu dle výkonu a kvality práce
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
- zajímavé benefity po zapracování
5 týdnů dovolené
13.mzda, Stravenky
MultiSport kartu (příspěvek na sportovní aktivity)
- důkladné zaškolení a možnost seberealizace

Požadujeme:
- praxe a zkušenosti na obdobné pozici / skladu velkou výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- základní znalost práce na PC
- průkaz na VZV velkou výhodou
- trestní bezúhonnost

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Multisport karta, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.5.2017