**Sales*malý tým*kariérní růst**

Nabídka již není aktuální.

Pokud máte obchodního ducha, tak čtěte dál!

Do našeho přátelského týmu mladých obchodních konzultantů hledáme kolegu, kterého baví kontakt s obchodními partnery jak po telefonu, tak i formou osobních schůzek. Budete mít na starosti akvizici nových zákazníků i udržování a rozvíjení spolupráce se stávajícími.

Co Vás čeká:

- Převážně telefonické kontaktování nových i stávajících zákazníků

- Účast na obchodních schůzkách

- Tým fajn kolegů

- Zázemí v centru Prahy hned naproti Palladiu

Oceníme u Vás, pokud:

- U nás se bez zkušeností obejdete, hlavní je mít ten správný drive, vše ostatní Vás naučíme (zkušení odborníci u nás maji ale také zelenou)

- Energii (tu pozitivníJ) máte na rozdávání a tah na branku Vám nechybí

- Máte smysl pro humor a věci berete s nadhledem

Na co se můžete těšit:

- Zajímavé finanční ohodnocení, které můžete Vy sami ovlivnit

- Služební telefon a notebook

- Při práci legraci – s kolegy si můžete dát match ve stolním fotbálku nebo si zaboxovat

- Možnost využít multisport kartu a pořádně si protáhnout tělo

- Teambuildingy, společné snídaně

Budu se těšit na Vaší reakci, nebo jen nezávazný telefonát!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 1 (Revoluční 724/7)

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.6.2017