Recepční ve zdravotnickém zařízení praha 4

Pro našeho klienta, pro soukromou rehabilitační kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Recepřní ve zdravotnickém zařízení.

Staňte se členem týmu! Právě hledáme  novou kolegyni!

Co bude Vaším úkolem?

    • kontakt s klienty
    • telefonická a osobní komunikace
    • práce s objednávkovým systémem
    • organizování návštěv pacienta a jeho poučení
    • administrativní podpora - vedení kartotéky, zakládání karet
    • práce s hotovostní pokladnou

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
    • komunikační a organizační schopnosti
    • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování
    • znalost AJ výhodou

 Čím Vás na novém místě Vás zaměstnavatel odmění?

    • příspěvek na životní pojištění
    • stravenky
    • dvousměnný provoz od pondělí do pátku
    • práce na plný úvazek
    • podpora vzdělávání
    • místo výkonu na Praze 4, v blízkostii stanice metra Budějovická

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 4.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Stravenky,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019