Recepční na golfovém hřišti v Praze

Nabídka již není aktuální.

Chcete pracivat v pohodovém prostředí golfového hřiště?

Do našeho golfového resortu hledáme spolehlivou a usměvavou recepční. Práci nabízíme brigádně nebo na zkrácený úvazek (poloviční nebo 3/4 úvazek). Pozice je ideální i pro studenty, absolventy nebo maminky v domácnosti.

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, aktivní znalost AJ a PC. Orientace v golfovém nebo hotelovém prostředí je výhodou. Za odpracované hodiny poskytujeme hru na hřišti zdarma a další areálové výhody.

Popis pozice:

    • Práce na golfové a hotelové recepci
    • Odbavování hráčů na 18 jamkovém hřišti
    • 2 směnný provoz po–ne 7:00–15:00, 14:30–22:00

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Národních hrdinů 891)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

28.1.2019