RECEPČNÍ / KURÝR - Lokalita Praha-Nové Butovice

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“. Přidejte se do našeho týmu, jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi.

Pro naši novou recepci v Praze na Nových Butovicích hledáme zaměstnance na HPP na pozici Recepční s pracovní dobou PO–PÁ 9:00–18:00. Vhodné také pro ženy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

    • Přijímání zásilek pro export, jejich balení a vytváření štítků.
    • Přijímání a třídění importních zásilek.
    • Organizace práce brigádníků - pěších kurýrů.
    • Vpouštění návštěv, poskytování informací, komunikace se zákazníky.
    • Administrativa spojená s těmito úkony.

NA POZICI VÁM BUDE STAČIT:

    • Vstřícné jednání a komunikační dovednosti.
    • Schopnost organizovat sobě a svým kolegům aktivity.
    • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou.
    • Čistý trestní rejstřík.

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

    • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s mnohaletou tradicí.
    • Zázemí nově vzniklé recepce a volné ruce při organizaci práce.
    • HPP na dobu neurčitou s pracovní dobou PO–PÁ v čase 9:00–18:00.
    • Plně hrazené stravenky, firemní a jazykové vzdělávání, příspěvek na životní a penzijní pojištění a mnoho dalších benefitů.

Nástup možný ihned.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Bucharova 14)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

20.6.2018