Rancheros - obsluha zákazníků

Do zdravého mexického občerstvení Rancheros, hledáme nové zaměstnance na pozici obsluhy.

Náplň práce: obsluha zákazníků, dotváření pokrmů, práce s kasou.

Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, a pečlivost. Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou, vše potřebné Vás naučíme.

Nabízíme: přátelské prostředí, práci s kvalitními a čerstvými potravinami, zaškolení, dotované stravování na pracovišti, bezplatné poskytnutí stylových pracovních uniforem. Spoustu volného času v systému krátký/dlouhý týden. Bonusy jsou jasně stanoveny. Mzdu ve stanovém termínu na osobním účtu.

Nástup: ihned nebo dle domluvy.

Typ smluvního vztahu: HPP i DPP.

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na info@rancheros.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Korunní 810/104)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

22000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.10.2019