Pro maloobchodní řetězec s 50-ti pobočkami hledáme prodavače/prodavačky!
Místo pobočky bude vybráno co nejblíže k vašemu bydlišti!

Lokace: Stollberg, Zwönitz, Hohenstein-Ernstthal, Pockau, Olbernhau, Johanngeorgenstadt
Nástup: Ihned
Nabízíme:
~ smlouvu na dobu neurčitou
~ 9,-Euro/hodina, 975,-1170,- Brutto/měsíc
~ 25 – 30 hodin/týden
~ směny v rozmezí PO-Pá (9:00 – 19:00),SO 9:00 – 18:00, Pá 19:00 – 22:00 úklid a doplňování
~ 24 dní dovolené
~ 15% sleva na zboží
~ ubytování po domluvě
~ nabízíme dlouhodobou, perspektivní činnost v příjemném prostředí a přátelském týmu
Požadujeme:
~ praxi v oboru – doplňování zboží, práce na kase
~ německý jazyk na pokročilé úrovni B1
~ řidičský průkaz a automobil
~ přátelské vystupování, komunikativnost

Náplň práce:
~ doplňování, příjem zboží
~ oceňování zboží
~ práce na kase, obsluha a poradenství zákazníkům

V případě zájmu mě kontaktujte Emailem na [e-mail byl skryt] . Zašlete strukturovaný životopis a fotografii. Následně Vás budu kontaktovat. Heslo: Prodavačka

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Bahnhof 6)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

14.11.2018