Práce ve výrobě/skladu pouze 8h směny – víkendy volné!! Od 20 000,-Kč

KeXeK s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Přijmeme operátory do výroby (obrobna), skladníky a operátory do slévárny pro našeho významného klienta v automobilovém průmyslu v Pardubicích.

Náplň práce: Výroba přesných mechanických dílů do převodovek, práce ve stoje, firemní oděv a obuv.
Práce je vhodná pro: muže i ženy
Smluvní vztah: hlavní pracovní poměr
Pracovní doba: 8h – třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) - víkendy volné (kalendář dopředu)
Nástup: IHNED
Finanční ohodnocení:  od 18 000 – 22 000,-Kč V ČISTÉM!!  (dle pozice)
Pracovní zkušenosti: zkušenost s prací ve výrobě – výhodou. DLOUHODOBOST !

Benefity: Dlouhodobá práce na HPP, Ubytování ZDARMA, doprava hrazené zaměstnavatelem (3000,-Kč), možnost týdenních záloh (1000,-kč), zázemí stabilní společnosti, možnost přesčasů, možnost firemního paušálu se slevou, dotované obědy, servis koordinátora

Požadujeme: spolehlivé a dlouhodobé zaměstnance s chutí pracovat

Pokud jste právě vy vhodným uchazečem, pošlete nám svůj životopis: [e-mail byl skryt] a nebo si domluvte osobní pohovor v Pardubické kanceláři na telefonu: 773 741 831

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.1.2018