Práce v Mošnově - mzda až 40.000 Kč + Nástupní bonus 10.000,-Kč

Zaujala vás v nadpise mzda až do výše 40.000Kč a říkáte si, že ještě k tomu i příspěvek na dopravu bude nějaký nesmysl? Ale my tohle opravdu nabízíme. Pokud hledáte stabilitu a především firmu, která dbá na bezpečnost zaměstnanců, motivuje je a podporuje jejich růst, tak čtete správně. Třísměnný provoz je značka ideál? V případě zájmu mne kontaktujte na uvedený e-mail nebo volejte na telefonní kontakt níže.

Pracovní náplň:

  • manipulace s výrobky
  • kontrola a obsluha strojů
  • obsluha CNC (praxe vítána), VZV (platné oprávnění)

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze
  • zodpovědnost
  • fyzickou zdatnost
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • nástupní bonus 10.000,- Kč
  • nástupní mzdu 160Kč/hod
+ příplatky za směnnost + prémie až 17% + docházkový bonus až 2 600Kč + roční bonus až 10 000Kč + příspěvek na dopravu 2,50Kč/km (cesta tam i zpět) + stravenkový paušál
  • příspěvek na volný čas
  • příspěvek na spoření
  • 20 + 5 dnů dovolené navíc
  • Smlouva na HPP
  • prohlídku provozu před nástupem
  • nástup ihned
Tohle všechno vás zaujalo a máte zájem o prohlídku provozu? Neváhejte nás kontaktovat.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mošnov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

35000 - 50000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.5.2024