Práce v bezpečnostní agentuře - Vedoucí ostrahy objektu - Kolín

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Kolín
kraj města v dostupnosti autobusové dopravy, nedaleko vlakové nádraží, průmyslová zóna, ul. Havlíčkova
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Vedoucí ostrahy objektu - Kolín
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nutný certifikát Strážný 68-008-E, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Petra Vorlová
Telefon: +420 495 220 445 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: hradec.kralove@diseven.cz

Mobil: 725 785 665
Směnnost:
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Vedoucí pracovník ostrahy na vrátnici, který mimo běžné agendy a to je evidence návštěv a příjezdů a odjezdů vozidel a jejich kontrola, kontrolní činnost v objektu, evidence výdeje klíčů, zajišťuje také evidenci docházky a komunikaci s provozním manažerem. Evidence na objektu probíhají v elektronické formě na tabletu. Požadujeme certifikát Strážný 68-008-E. K základní mzdě je možné přičíst objektový přípatek až 5 Kč/hod osobní ohodnocení až 5 Kč/hod a výkonnostní příplatek až 5 Kč/hod Možný příspěvek na dopravu.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 23600 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Znalost práce na PC,Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Ochotu pracovat denní i noční služby,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: základní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kolín

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.4.2024