Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Plzeň

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Plzeň
Plzeň
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Plzeň
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, ŘP a vlastní automobil NUTNÝ !, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Kontakt
Šárka Štruncová
Telefon: +420 605 065 183 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: plzen@diseven.cz

Mobil: +420 606 603 294
Směnnost:
    • denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Jedná se o úklid různých prostor - administrativní budovy, průmyslové objekty atd. Automobil a řidičský průkaz nutný.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příjemné pracovní prostředí
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
Hodinová mzda: 160 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost
Vzdělání: základní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.4.2024