Práce na letišti v Mnichově (m/ž/d)

Nabídka již není aktuální.

      • místo výkonu práce: Flughafen München

Náplň práce:

            • nakládka / vykládka a třídění zavazadel, zboží a pošty
            • transport zavazadel a zásilek
            • odbavování a scannování
            • obsluha mechanizačních prostředků

Požadujeme:

            • čistý trestní rejstřík
            • fyzickou zdatnost
            • ochotu pracovat ve směnném provozu
            • komunikativní znalost německého jazyka
            • ŘP (automobil není nutný)

Nabízíme:

            • německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
            • měsíční mzda od 1500 Netto, po zaučení 2100 Netto
            • postupné navyšování mzdy
            • převzetí do kmene po 9 měsících
            • dlouhodobá pracovní nabídka
            • možnost ubytování od 360 Euro/měsíc
            • příspěvek na stravné
            • příspěvek na dovolenou a Vánoce
            • další firemní výhody

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Václavské náměstí 795/40)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

37000 - 55000 Kč/měs.

Datum zadání:

21.1.2020