POKYNÁŘ/KA v cestovní agentuře INVIA

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu / kolegyni na brigádnickou pozici Pokynář/ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Komunikace s klienty, s cestovními kancelářemi
    • Odbavování klientů – telefonicky, mailem
    • Zasílání voucherů
    • Zasílání pojistných kartiček
    • Vkládání dat do systému
    • Asistentské práce dle potřeby

CO VÁM NABÍZÍME:

    • Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře
  • Zaměstnání na Dohodu o provedení práce
    • V případě volna na zkoušky Vás uvolníme
    • Mzda 5.000 – 7.000,- Kč dle výkonu a počtu odpracovaných hodin (základ + odměny)
    • Zaškolení + benefity: multisport karta, slevy na dovolené, firemní akce ...
    • Místo výkonu práce: Brno – Cejl 105/107

CO PO VÁS POŽADUJEME:

    • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
    • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

Těšíme se na Vás!

Tým Invia

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 105/107)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

19.2.2018