PNEU - nakládka, vykládka-Jirny u Prahy ( 100kč-120kč čistého/hod + prémie )-výplata po směně

Nabídka již není aktuální.

Do skladu s PNEU v Jirnech u Prahy hledáme:

- šikovné a spolehlivé pracovníky na dlouhodobou spolupráci pro nakládky a vykládky pneumatik ( 100kč čistého/hod )

- dále šikovné řidiče VZV/Retrak ( 120kč čistéhé/hod + prémie)

- spolehlivé házeče na nárazové brigády ( 100kč čistého/hod )

Náplň práce:
ruční vykládka, nakládka (pouze na osobní auta)
S velkými pneu manipulují jiní pracovníci pomocí VZV/Retraku

Pracovní doba:

Po-Pá
6.00 - 14.00
22.00 - 6.00

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost

Nabízíme:
- týdenní zálohy
- možnost výplaty po směně
- dlouhodobou spolupráci

- odvoz z Černého Mostu

- možnost ubytování

- nástup možný IHNED

-jistota výdělku - pravidelné výplaty vždy 20. dne v měsíci

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

4.12.2018