PL4081: Zástupce manažera výroby

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením kolektivu pracovníků ve výrobě? Komunikujete anglicky a nebojíte se mluvit a reportovat zahraničnímu vedení? Pak pro Vás máme velmi zajímavou nabídku v blízkém okolí Pardubic.
Co budete potřebovat dál?
Zkušenosti s řízením - hledáme přirozenou autoritu s organizačními schopnostmi;
zkušenosti z prostředí Automotive jsou velkou výhodou;
Potěšíte nás znalostí programu SAP, ale když ho znát nebudete, čeká Vás zaškolení; Budete také pracovat s MS Excelem.
Bez analytických schopností se neobejdete, také časová flexibilita je zde potřebná.
Toto jsou základní kvalifikační požadavky.

Co bude Vaším úkolem?
Plánování, řízení a koordinace liniových manažerů a supervizorů výroby;
budete zodpovídat za kvalitu a plnění plánů výroby;
budete zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce;
budete operativně řešit problémy ve výrobě a navrhovat nápravná opatření;
budete spolupracovat při auditech výroby;
součástí této práce je pravidelný reporting výsledků českému i zahraničnímu vedení společnosti.

Nabídka:

Zaměstnavatel Vám nabízí plat v rozmezí 45-50 tisíc, k tomu pravidelné prémie;
dále balíček firemních benefitů jako je příspěvek na stravu, kafeterii, mimopracovní aktivity a jazykové vzdělávání.
Budete pracovat v příjemném moderním, čistém prostředí a přátelské atmosféře i kolektivu.
Nástup bude uzpůsoben podle Vašich možností.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.6.2017