Operátorka zpracování zboží

Hledáme pracovnice do firmy s provozem v Křimicích na zpracování zásilek internetového obchodu.

Operátorky vykonávají nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, menší elektronikou, atd., případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám.

Hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátorka zpracování zboží

Náplň práce:

    • rozbalování zásilek a třídění zboží
    • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
    • skenování kódů, tisk etiket
    • odstraňování drobných závad
    • ruční žehlení

Požadavky:

    • schopnost naučit se cca. 60 německý slov (barvy, oblečení)
    • dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
    • spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
    • pečlivost, zodpovědnost, loajalita
    • čistý výpis z rejstříku trestů
    • v případě brigády je nutná minimální docházka 3 týdny

Nabízíme:

    • práci ve 2-směnném provozu na hlavní pracovní poměr nebo na dlouhodobou brigádu ( R: 5:30 -13:30,O : 14:00 - 22:00)
    • nástup možný ihned
    • dobrá dostupnost MHD

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Chebská 79/23)

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019