Operátor výroby - mzda až 29 000 Kč

Hledáte stabilní zaměstnání, ve kterém Vás ocení? Rádi by jste se stali součástí velké firmy, která je špičkou ve svém oboru?

Pak hledáme právě Vás.

Právě obsazujeme pozici ve výrobě v Třinci. Nástup možný IHNED

Co Vás čeká?

Práce na moderních pracovištích jako jsou lisovna, pece, obrábění, svařování, dokončovaní a finální balení

Co od Vás očekáváme

- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 2 volna)

- Prostor máme pro zkušené frajery z výrobních firem i pro provozem nedotčené začátečníky – rádi Vás vše naučíme!

- Být týmový hráč a mít trochu technického myšlení

Co Vám nabízíme

- Po 1. roce se můžete těšit na hrubou mzdu až 29 500 Kč

- 5 týdnů dovolené

- Záležím nám i na tvém zdraví, tudíž zajištěné stravování a pitný režim je pro nás samozřejmostí

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Třinec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, 13. plat, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

8.10.2018