Operátor výroby - Denso Liberec

Pro našeho významného klienta DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu.

Pracovní náplň:

- montážní práce

- šroubování výrobků

- práce na výrobní lince v taktu

PRACOVNÍ DOBA:

- 3-směnný provoz PO až PÁ (ranní 6:00-14:00; odpolední 14:00-22:00; noční 22:00-6:00)

- víkendy možné přesčasy

Požadujeme:

- SOU

- spolehlivost, zodpovědnost a chuť k práci

- zkušenosti s prací ve výrobě výhodou

- praxe však není podmínkou, nezkušené zaučíme

Nabízíme:

- 22.000 - 27.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů)

- pracovní oděv a obuv zdarma

- možnost vyplácení týdenní záloh

- dotované stravování (výběr z 8 jídel za cenu od 25 Kč/jídlo)

- možnost příspěvek na ubytování pro mimoregionální

- příspěvky na zdraví, kulturu, sport, relaxaci a rekreaci

- po 3 měsících odměna 10.000 Kč.

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,

nebo volejte na tel. +420 601311311 nebo posílejte SMS: "PRÁCE LIBEREC" a my Vám zavoláme nazpět.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Kultura, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

19.2.2018