Operátor svařovacího robota Olomouc JK.

Náplň práce:

Výroba vozíků do supermarketů

3 směnný provoz, 8 hodin PO-PÁ

Požadujeme:

Pracovitost

Nabízíme:

127 Kč/hod

možnost týdenních záloh

příplatek za splněnou docházku

příplatky za plnění norem

prémie

stravné zdarma

příjemné pracovní prostředí

Odpovědět


 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

21.2.2018

Podobné nabídky

Hledaní práce

Operátor svařovacího robota KPDH strojírna s.r.o. | Ostrava
13. plat, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy


Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK
/* Not affection functionality */