!!! Operátor/ka výroby s UBYTOVANÍM ZADARMO SR

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby v americkej spoločnosti, ktorá dodáva automobilovému priemyslu interiéry a palubné dosky svetovej triedy v Lozorne okr. Malacky.

Práca na Slovensku v meste Lozorno okres Malacky.

Náplň práce:

      • laminovanie kožených dielov
      • kompletizácia dielov
      • práca pre medzinárodnú spoločnosť ktorá má zaujímavý systém benefitov
      • 4.smenná prevádzka 7,5 hodinové smeny
      • 2× ranná, 2× poobedná, 2× nočná, 3 dni voľno
      • práca v automobilovej výrobe

Požadujeme:

      • fyzickú zdatnosť
      • samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
      • manuálnu zručnosť

Ponúkame:

      • výhodné platové podmienky, 3,80€/hod + 10% výkonnostné prémie + 20%
      • dochádzkový bonus, reálne zárobky 750 až 900€ v čistom
      • možnosť ubytovania ZADARMO
      • stravné lístky 3,38€/den
      • autobusová doprava zabezpečená
      • náborový príspevok 150€, možný nástup okamžite

V prípade záujmu  o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. +421 948 846 222 +420 604 142 829 alebo pošlite životopis na nabor2@amikov.com

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (Lozorno)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

17.10.2017