Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Operátor/ka výroby - bonusy až 5000Kč, ubytování, zálohy

DO VÝROBY AUTORÁDIÍ V PARDUBICÍCH HLEDÁME NOVÉ KOLEGY/NĚ. ZÍSKEJ SKVĚLE PLACENOU STABILNÍ PRÁCI V ČISTÉM PROSTŘEDÍ S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ!

Fyzicky nenáročná práce ve velmi čistém pracovním prostředí, vhodná pro muže i ženy.

CO VÁS ČEKÁ?

    • Práce na lince, ruční montáž, pájení, šroubování, balení výrobků...
    • směny 8 hod., ranní, odpolední a noční, víkendy jsou volné!

NABÍZÍME VÁM:

- odborné zaškolení
- motivační finanční ohodnocení s navýšením po zkušební době
- docházkové a výkonností bonusy až 5000,-
- příplatky za směnnost, přesčasy a svátky
- dotované ubytování nebo příspěvek na vlastní bydlení 2500,-
- dotovaná strava
- příspěvek na dopravu
- týdenní zálohy na mzdu
- výhodné firemní telefonní tarify
- servis koordinátora

ZA TO OČEKÁVÁME:

- spolehlivost a chuť do práce
- manuální zručnost a dobrý zrak
- pečlivost a jemnou motoriku

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nám zaslat váš životopis nebo volejte 775 884 766 pro více informací!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

20000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

1.7.2020