OPERÁTOR/ka balicích linek

Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

Do týmu oddělení balení a skladování cukru hledáme šikovné zaměstnance. Jste technický typ a baví Vás obsluha strojů? Hledáme technicky zdatné kolegy/gyně pro rozšíření našeho týmu.

Co budete dělat?

Obsluhovat automatické balicí linky Provádět základní nastavení balicích strojů Kontrolovat neporušenost balení a kvalitu ukládání produktů na palety Převážet hotové produkty a obalový materiál v rámci skladu Udržovat čistotu na pracovišti

Požadujeme:

Výuční list technického směru Manuální zručnost a technickou zdatnost  Chuť se učit a zapojit se do kolektivu Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • počet míst - 4

Nabízíme:

5 týdnů dovolené příspěvek na závodní stravování balíček s vitamínovými doplňky stravy

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Prosenice (Maloprosenská 238)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.4.2024